Neviete kam vyraziť s priateľmi? Máme pre vás 3 tipy na zábavné aktivity

Radi sa stretávate s priateľmi, ale vždy to skončí pri pozeraní filmov či fľaši vína? Vymyslite si aktivity, kedy zažijete množstvo zábavných momentov, na ktoré budete dlho spomínať. Na začiatok máme pre vás 3 tipy na zábavné aktivity pre väčšie skupiny ľudí.

Neviete kam vyraziť s priateľmi – máme pre vás 3 tipy na zábavné aktivity

Laser game

Ak patríte medzi tie akčnejšie skupiny kamarátov, radi medzi sebou súťažíte a nebojíte sa ani „športovejšej“ aktivity, vyberte sa na laser game. Túto aktivitu nájdete v menších aj väčších mestách, nebudete musieť cestovať ďaleko. Ideálne je to aj pre kolegov v práci. Nie vždy sa naskytne príležitosť zastreliť šéfa.

Pri laser game dostanete špeciálne vesty a zbrane. Miestnosť je tmavá a osvetlená neónmi. Nehrozia vám modriny, ani žiadne iné trvalé následky. Zásahy zbraňou zaznamenáva vesta.

Kurz varenia

V prípade skupiny priateľov, ktorá obľubuje kulinárske zážitky, je ideálnou aktivitou kurz varenia. Nie len že sa niečomu novému priučíte, no užijete si varenie iným spôsobom všetci spolu. Prihláste sa na kurz indickej, francúzskej alebo talianskej kuchyne. Na tento kurz potom môžete nadviazať variacimi večermi, kedy sa vystriedate v podávaní večere.

Karaoke večer

Medzi nízko rozpočtové aktivity patrí jednoznačne karaoke večer. Aj keď sa to môže na prvý pohľad zdať nudné a trápne, dajte si k tomu pohár vínka, hneď to pôjde jednoduchšie. Na YouTube nájdete karaoke verziu takmer každej pesničky. Stačí sa postaviť na stôl, ktorý bude vaším pódiom, zoberte si do ruky hrebeň a začnite spievať!

Podobné články