3 rady, ktoré vám pomôžu pri výbere pečiatky na textil

Čaká vás označovanie detského oblečenia a hľadáte spoľahlivú pečiatku na textil? Poradíme vám podľa čoho sa rozhodovať a načo si dať pri výbere pozor, aby ste si zaručene vybrali tú najlepšiu možnosť.

3 rady, ktoré vám pomôžu pri výbere pečiatky na textil

(zdroj: mamachick.sk)

Menovky na oblečenie sa pri nástupe do kolektíve stávajú nevyhnutnosťou. Nielenže tým pomôžete svojmu drobcovi rozlíšiť svoje oblečenie za každých okolností (napríklad, ak by mal niekto v triede rovnaký kúsok), ale predchádzate aj jeho strate, respektíve uľahčujete jeho cestu k pôvodnému majitelovi.

Dnes máte veľa možností, aké menovky pre deti vybrať. Či už sú to samolepky, nažehlovačky, fixy alebo pečiatky na textil. Práve pečiatka na oblečenie – textil sa v poslednej dobe stáva medzi rodičmi tou najobľúbenejšou možnosťou. Niet sa čomu diviť, je to skutočne veľmi praktický, jednoduchý, rýchly a predovšetkým trvalý spôsob, ktorý si jednoducho zamilujete.

Chcete si byť istý, že práve váš výber pečiatky na textil bude spĺňať všetky spomínané superlatíva a môžete sa naň spoľahnúť? Pripravili sme pre vás 3 rady, ktoré vám pri výbere pečiatky na textil pomôžu.

Takto zaručene vyberiete tú najlepšiu pečiatku na textil:

Ak bude vami vyberaná pečiatka na textil spĺňať nasledujúce charakteristiky, môžete si byť istý, že je to kvalitný výrobok, na ktorý si môžete spoľahnúť. Na čo sa teda zamerať?

1. Overte si, že je jej farba skutočne trvalá a odolná

Najhoršie, čo sa vám môže stať, že nadšene označíte hromadu oblečenia a hneď po prvom vypraní zistíte, že to s tou odolnosťou nebude tak ružové, ako ste si mysleli. A ako to zistiť? Pozrite si čo výrobca garantuje. Ak sa napríklad pýši dlhotrvajúcim otlačkom pečiatky a odolnosťou aj na svojich sociálnych sieťach s veľkou pravdepodobnosťou to tak bude. Spätná väzba zákazníkov je v dobe internetu totiž veľmi rýchla a ak by výrobca na svojich stránkach proklamoval niečo, čo je od reality vzdialené, komentáre zákazníkov by na seba nenechali dlho čakať.

V každom prípade je vždy dobré vyhľadať si recenzie od ľudí, ktorí si danú pečiatku už skúsili. Môžete využiť silu sociálnych sietí, ale aj rôznych verejných fór, kde položíte svoju otázku a do pár hodín máte hromadu odpovedí.

Tie najlepšie pečiatky na textil tvrdia, že vydržia až 50 vypraní. Samozrejme, neráta sa s tým, že oblečenie budete pravidelne prať na 60 stupňov. Čím nižšia teplota, tým pečiatka dlhšie vydrží. Je dobré tiež zistiť koľko otlačkov jedna pečiatka zvládne. Ak to bude napríklad 1000, viete, že nemusíte až tak veľmi riešiť koľko vypraní vydrží. Predovšetkým preto, že urobiť jeden nový otlačok trvá pár sekúnd.

2. Overte si, že jej otlačok je skutočne kvalitný a nerozmazáva sa

Ak si zaplatíte za dobrú pečiatku na textil, je úplne normálne, že chcete, aby sa pečiatka na textil otlačila kvalitne, bez šmúh a bez zbytočného rozmazávania. Naopak chcete, aby bola jej farba jasná a kontúry pekne jasné a ostré. Toto všetko by malo byť pri kvalitnej pečiatke na textil úplnou samozrejmosťou.

Rovnako ako v prvom prípade platí rovnaký kontrolovací proces. A teda si to môžete overiť na stránkach, či sociálnych sieťach alebo fórach. Dnes je to už skutočne jednoduché a oplatí sa to

3. Zistite, či jej jej aplikácia jednoduchá a rýchla

Na trhu existuje viacero pečiatok na textil. Aplikácia niektorých vám trvá skutočne len niekoľko sekúnd, stačí vám napríklad otvoriť spodný kryt a otlačiť pečiatku na požadované miesto na textile. Pri iných je proces trochu zložitejší, k pečiatke máte ešte otlačovaciu podložku, ktorá je napustená farbou (čo musíte zakaždým skontrolovať a prípadne farbu doliať). Pečiatku teda najprv otlačíte na podložku, aby ste získali farbu a až tak sa presuniete na textil. To už zaberie nejaký čas naviac a celkový čas, ktorý zaberiete označovaním oblečenie sa môže kľudne zdvojnásobiť.

Túto záležitosť bude mať výrobca zaručene uvedenú na svojich stránkach, stačí len pozorne čítať.

Komerčný článok

Podobné články