Kto nakupuje viac? Sú to jednoznačne ženy

Niektorí muži zastávajú názor, že nakupovanie s partnerkou vyzerá v skutočnosti ako skriňa do Narnie – prejdú každé možné oddelenie, vstúpia do každého obchodu s oblečením, doplnkami a kozmetikou, a mesačná výplata je nenávratne preč. Aby sme vyvrátili vaše mužské alebo ženské stereotypy, ako sa pozeráte na oba typy nakupujúcich, pozreli sme sa na výsledky Heather Wagenhals – finančnej expertky, ktorá nám predstaví základné predsudky nakupovania žien a mužov.

Kto nakupuje viac? Sú to jednoznačne ženy

Kto nakupuje viac? Sú to jednoznačne ženy (Foto: pixabay.com)

Každý sme nejaký, preto je na mieste vyhnúť sa generalizovaniu a prijať veci, aké sú. Ak máme viac výdavkov, je jasné, že nakupovaniu nevenujeme toľko času a kupujeme iba nevyhnutné veci. Nezávisle od výsledkov štúdií zameraných na obe pohlavia, nemožno tvrdiť žeby každá žena utrácala celý majetok k zveľaďovaniu svojej osoby a predností. V takej istej miere to dokáže robiť aj muž. Aj tu dobre fungujú zľavy, také Alza zľavové kupóny sú preto vždy dobre obľúbené a využívané. Samozrejme je nepopierateľným faktom, že ženy nakupujú viac ako muži.

Kto nakupuje viac? Sú to jednoznačne ženy

Kto nakupuje viac? Sú to jednoznačne ženy (Foto: unsplash.com)

Pochopiť ženský alebo mužský mechanizmus nemožno na základe všetkých príslušníkov jedného pohlavia. Avšak nie je na škodu veci, dozvedieť sa niečo nové o podvedomých stratégiách uvažovania. Nielen ženy potešia zľavové kódy a kupóny na zľavy k nákupu cez internet, vďaka ktorým ušetríte pri každom nákupe aj desiatky eur. Schválne pozrite, koľko známych obchodov poskytuje na KuponyZdarma.sk extra zľavy k nákupu. Prajeme vám príjemné chvíle strávené nakupovaním!

Podobné články