Pánska spodná bielizeň: Vyznáte sa v nej?

Spodná bielizeň je to prvé, do čoho vkĺznete každé ráno predtým, než si na seba oblečiete čokoľvek ďalšie. Páni však možno svojej bielizni nevenujú toľko pozornosti, koľko by mali. Pritom výber vhodnej bielizne, ktorá perfektne sedí, pomôže každému k tomu, aby sa po celý deň cítil pohodlne.

Pánska spodná bielizeň: Vyznáte sa v nej?

Pánska spodná bielizeň: Vyznáte sa v nej?

Základom je správna veľkosť

Predtým, než si kúpite spodnú bielizeň, začnite tým, že budete k sebe úprimný, čo sa týka veľkosti. V prípade, že sa vám pánske boxerky nepríjemne zarezávajú do stehien, sú vám pochopiteľne malé. Keď vám trenírky kĺžu pod nohavicami, asi ste siahli po príliš veľkej spodnej bielizni. Pozrite sa na štyri základné strihy pánskej spodnej bielizne a zistite, či sa hodia práve vám.

Slipy ako Beckham

Slipy už dávno nie sú len spomienkou na osemdesiate roky a najlepšie padnú mužom, ktorý sa pýšia širšími stehnami. Súčasné modely sú pekné na pohľad a dobre sedia. Tento druh spodnej bielizne sa spojil so známymi futbalistami s vypracovanými stehnami, ako je David Beckham či Cristiano Ronaldo.

Predveďte sa v boxerkách

Ak dávate prednosť maximálnej priedušnosti, oblečte si pánske boxerky. Najlepšie sedia pánom so štíhlejšími stehnami, ktorí majú radi pohodlie. Dokonca sú pánske boxerky mimoriadne obľúbené aj medzi ženami.

Pohodlie v trenkách

Trenky si mnohí páni zamilovali najmä vďaka príjemnému materiálu. Ide o veľmi obľúbený a zároveň univerzálny typ spodnej bielizne. Pri ich výbere si však naozaj dávajte pozor na veľkosť. V prípade, že si oblečiete príliš veľké číslo, mohli by vám robiť na nohaviciach nepríjemnosti.

A čo bokovky?

Tzv. bokovky pre pánov naozaj existujú. V podstate ide o kratší variant boxeriek. Tento štýl začal byť obľúbený vtedy, keď sa do módy dostali pánske nohavice s veľmi úzkym strihom. Bokovky sa hodia pre pánov so štíhlymi stehnami, ktorí chcú zapôsobiť svojou originalitou.

Text: PR

Podobné články