5 tipov, ako stávkovať a neprehrať

Pri stávkovaní väčšina tipujúcich zažila víťazné, ale aj nemenej zdarné obdobia. Pri tipovaní by ste mali poznať niekoľko trikov a samozrejme sa orientovať v danej lige. Okrem toho stávkové kancelárie ponúkajú rôzne bonusy ako je bezriziková stávka, bonus za registráciu bez vkladu a mnohé ďalšie iné, ktoré si teraz trochu viac priblížime.

5 tipov, ako stávkovať a neprehrať

5 tipov, ako stávkovať a neprehrať (Foto: unsplash.com)

1. Stávka bez rizika

Stávkové kancelárie vám prinášajú nie len možnosť vyhrať, ale aj využiť rôzne bonusy. Preverte si všetky možnosti a využite ponúkané akcie ako je napríklad výhodná bezriziková stávka. Podmienky v jednotlivých kanceláriách sa môžu líšiť, princíp je ale v tom, že ak váš prvý tiket nevyhrá určitá suma sa vám vráti.

2. Využite bonusy

Po založení hráčskeho konta pre online stávkovanie môžete využiť vstupný bonus, ktorý má hodnotu niekoľko stoviek eur. Aj v tomto prípade je potrebné dodržať podmienky stávkovej kancelárie, ktoré by ste si mali vopred naštudovať.

3. Bankroll management

Vidina zisku a viera, že nabudúce to už musí vyjsť vás môže stáť viac ako len peniaze. Preto predtým, ako sa pustíte do stávkovania si určite bank, ktorý môžete alebo chcete na tento účel použiť. Vás rozpočet môže navýšiť bonus za registráciu bez vkladu alebo iný benefit. Na tiket však stavte iba takú sumu, ktorú si môžete dovoliť prehrať.

4. Stavte na to, čo vás baví

Ak chcete mať pri tipovaní úspech mali by ste sa sústrediť na to, čo vás baví a čomu rozumiete., pretože výsledky zápasov neovplyvňuje len postavenie tímov v tabuľke, kvalita trénerov či samotných hráčov. Do úvahy treba brať aj množstvo iných okolností, v ktorých sa vyzná len zanietený fanúšik.

5. Porovnávajte ponuku stávkových kancelárií

Podmienky jednotlivých stávkových kancelárií sa môžu líšiť nie len pri bonusoch, ale aj pri kurzoch a podmienok platnosti tiketu. Registrovať sa môžete vo viacerých stávkových kanceláriách a tiket podať v tej, ktorá má lepšie podmienky alebo kurz. navyše si v každej môžete uplatniť vstupný bonus a ďalšie výhody. Urobte si z toho zábavu a pustite sa do toho.

Text: PR

Podobné články