Aké hand made darčeky môžete darovať svojim príbuzným?

Každý z nás sa teší, keď dostane darčeky. Darčeky sú prejavom lásky, úcty a môžeme ich darovať nezávisle od príležitosti. Keďže však žijeme v dobe konzumnej a dnes nie je problém dostať sa k čomukoľvek, hand made darčeky si ceníme o to viac.

Ak chcete svojich príbuzných obdarovať, skúste im darovať hand made darčeky. Nemusíte ich robiť vyslovene vy, ale môžete ich kúpiť od lokálnych hand made výrobcov.

Hrnčeky s vlastnou potlačou

Takýto darček je vhodný pre všetky vekové kategórie a môžete ho darovať na narodeniny, meniny, či dokonca na Vianoce. Je to dokonca ideálny darček pre seniorov, ktorým niekedy nevieme, čo kúpiť.

Na hrnčeky môžete pomocou dobrého termolisu vybrať vlastnú potlač hrnčekov. Najčastejšie si ľudia vyberajú rodinné fotky, či fotky jednotlivých členov rodiny. Je to darček, ktorý je trváci a zároveň praktický. Nie je to len zbytočný chytač prachu, ktorý sa nebude využívať.

Foto – ilustračné (zdroj: unsplash.com)

Ak chcete takéto hrnčeky tvoriť doma, odporúčame vám zaobstarať si kvalitnejší termolis.

Tričká s vlastnou potlačou

Ak chcete fotky prenášať na iné materiály, okrem hrnčekov môžete skúsiť vytvoriť si aj tričká s vlastnou potlačou. Budete k tomu potrebovať originál tlačiareň na tričká, ktorá vám nezaberie veľa miesta a budete si môcť urobiť vlastné tričko aj sami doma.

Tlačiareň na tričká sú vlastne termolisy, ktoré bezproblémovo dokážu preniesť vlastnú potlač na textil.

Obrusy, behúne na stôl

Ak viete šiť, poprípade poznáte niekoho, kto vyšíva, odporúčame vám obdarovať svojich príbuzných práve novým vyšívaným obrusom, či behúňom na stôl.
Pekný vyšívaný obrus, či behúň poteší najmä ženy a staré mamy.

Sušené vence/kytice

Keďže už sezóna viacerých kvetov skončila, mnohí z nás si kupujú do interiéru práve sušené kytice, či vence.
Môžete vyrobiť sušené kytice, či vence a darovať ich. Sú to pekné dekoračné darčeky, ktoré zapasujú do každej domácnosti a nebudú nevyužité.

Text: PR

Podobné články