Aké pánske oblečenie by si mali muži dokúpiť do svojho šatníka počas jesene?

September bol síce teplý, no záver tohto mesiaca nám ukazuje, ako vyzerá pravá jeseň. Ranné hmly, veľké výkyvy v teplotách medzi ránom a poobedím a daždivé počasie sú typické pre jesenné obdobie. V najbližších dňoch vám odporúčame vymeniť letné oblečenie za jesenné, prechodné.

Aké pánske oblečenie by si ale muži mali dokúpiť do svojho šatníka počas jesene?

Pánske tepláky

Prechádzky v prírode sú aj napriek nižším teplotám samozrejmosťou a práve preto svoj jesenný pánsky šatník obohaťte o nové pánske tepláky. Hrubé pánske tepláky v neutrálnych farbách sú nositeľným kúskom nielen na prechádzky, voľnočasové aktivity, ale pokojne aj na návštevu kaviarne. Slim fit strih hrubých pánskych teplákov vás ochráni pred chladným počasím, pred dažďovými kvapkami, ale aj pred nečistotami na ceste.

Foto – ilustračné (zdroj: unsplash.com)

Pánske mikiny

Do pánskeho šatníka vám odporúčame dokúpiť aj pánske mikiny. Vyberte si mikiny s prevliekaním cez hlavu, ale aj mikiny so zapínaním na zips. Opäť odporúčame vyberať farebne neutrálne mikiny, ale mikiny s prevliekaním cez hlavu môžete pokojne vyberať aj farebnejšie.

Pánske mikiny sú nositeľným kúskom aj ako vrchná vrstva, aj ako druhá vrstva pod prechodnými bundami. Mnohí muži nosia aj počas jesene krátke tričká s mikinami. Ak ste aj vy takýto typ muža, rozhodne aj túto jeseň doplňte svoj šatník o nové pánske mikiny.

Pánske vesty

Vodeodolné funkčné pánske vesty sú praktickým kúskom najmä teraz na jeseň. Ak vám je v bunde teplo, môžete pánske vesty kombinovať s podšitými pánskymi mikinami.
Pánske vesty môžete nosiť aj do práce. Zakryjú rizikové partie ako kríže, či chrbát a chránia ich pred chladom, ktorý na jeseň budeme pociťovať.

Jeseň je v plnom prúde a prispôsobujte tomu aj výber oblečenia. Siahajte najmä po teplom oblečení a nezabúdajte vrstviť. Obľúbenou jesennou kombináciou sú tričká s krátkym rukávom, teplé mikiny so zapínaním na zips a kapucňou a na vrchu prechodná bunda, či pánska vesta.

Text: PR

Podobné články