Časté nočné budenie nad ránom a nepokojný spánok

Na základe jednotlivých ranných časov, kedy sa zobúdzate alebo máte problémy so spánkom odhalíme príčiny tohto nechceného budenia zo spánku. Čítajte pozorne, nie všetko, čo ste považovali za narušiteľa spánku, škodcom skutočne je! Taktiež poradíme, ako sa rôznym spúšťacom zobúdzania vyvarovať a získať tak kvalitnejší spánok.

Časté nočné budenie nad ránom a nepokojný spánok

Časté nočné budenie nad ránom a nepokojný spánok (Foto: unsplash.com)

Skôr ako sa pozrieme na túto tému bližšie, je dobré si niečo ujasniť. Dajme veciam v živote voľný spád a prestaňme do nekonečna trvať na tom, že my sami si určujeme smer. Niekedy potrebujeme, aby nám život, vyššie sily, vesmír pozmenil zabehnuté chodníčky. Spočiatku sa to bude zdať ťažké vzdať sa nadvlády nad svojím životom. Privítajme zmenu a nové výzvy, otvoria nám dvere do sveta poznania.

03:00 – 05:00

Pľúca pracujú naplno a spracúvajú kyslík. Telo sa v takom čase cíti uvoľnene a napomáha procesu dýchania všetkých orgánov. Život nás unáša smerom, ktorý sme neočakávali a bránime sa mu. Dajme veciam v živote voľný spád a prestaňme do nekonečna trvať na tom, že my sami si určujeme smer. Niekedy potrebujeme, aby nám život, vyššie sily, vesmír pozmenil zabehnuté chodníčky. Spočiatku sa to bude zdať ťažké vzdať sa nadvlády nad svojím životom. Privítajme zmenu a nové výzvy, otvoria nám dvere do sveta poznania.

05:00 – 07:00

Nie je to až také hrozné ako sa zdá. Veľa ľudí sa o takomto čase chystá do práce, preto je možné, že ste si zvykli na ranné vstávanie. Hrubé črevo zahajuje veľkú prácu s odvádzaním toxických látok von z tela. Na druhej strane, ak nezvyknete byť ranné vtáča, spúšťačom môžu byť pocity viny a priveľkej záťaže, ktorú nesiete na svojich pleciach. Naučte sa prijať v živote všetko dobré a zlé, poučiť sa z chýb, pamätať na pády a napredovať.

Podobné články