Aká fotografia na zoznamke zaujme najviac?

Na sociálnych sieťach máme na výber bohaté množstvo fotografií užívateľov. Počnúc záchodovými a kúpeľňovými selfie, zábermi zo spoločenských akcií, rodinných osláv, nočnými akciami v meste v menej prijateľnom stave, prírodným či pracovným prostredím, až po šteklivé zábery. Na nič a na nikoho sa nehrajte, v dobe internetu si vieme veľa vecí overiť aj online, na to netreba zabúdať.

Aká fotografia na zoznamke zaujme najviac?

Aká fotografia na zoznamke zaujme najviac? (Foto: unsplash.com)

Aby sme zapôsobili na budúceho partnera/partnerku, je potrebné byť sám sebou a nehrať sa na niekoho, kým nie ste. Každé klamstvo raz vyjde na povrch, tobôž pretvárka. Ak o sebe tvrdíme, že alkoholu neholdujeme, aby sme tak zapôsobili na opačné pohlavie, a potom sa na našu osobu dajú poľahky nájsť desiatky fotografií na sociálnych sieťach v nie práve triezvom stave, to o nás nepovie nič pekné. Určite zapôsobia fotografie bez trička, bez ohľadu na pohlavie, no tu treba myslieť aj na to, či hľadáme len krátky flirt alebo vážny vzťah. Dobrým pomocníkom pri vytvorení fotky, ktorá zaujme je selfie tyč, ktorá nám pomôže zachytiť nás na výnimočnom mieste.

Podobne je to aj pri online zoznamkách. Samozrejme, ak ste nočný a párty typ človeka, nemusíte sa prezentovať len fotografiami uprostred tanečného parketu s drinkom v ruke. Určite máte aj veľa iných aktivít a fotografií, ktoré vás taktiež vystihujú a vykresľujú v podstatne lepšom svetle. Skúste vybrať fotografie, ktoré vás vystihujú v tom príjemnejšom svetle. Aj keď si uvedomujeme, že všetci sme fotogenickí, ale dôležitejšia je naša povaha, náš charakter a správanie sa k ľudom, ktoré nakoniec skutočne zaujmú.

Podobné články