Svadobné fotografie sú hotové. Čo s nimi teraz?

Svadbu už máte za sebou a vďaka účasti fotografa sa tešíte na fotografie, ktoré vám najkrajší deň vášho života budú pripomínať. Určite ich však nechcete mať navždy len v počítači či len tak nahádzané niekde v krabici. Neviete čo s nimi? V tom prípade sú nasledujúce riadky určené práve vám.

Svadobné fotografie sú hotové. Čo s nimi teraz?

Každá fotografia, tie svadobné obzvlášť, pripomínajú niečo krásne, nejakú spomienku, ktorú si chcete uchovať pre seba, ale mnohokrát aj pre svojich príbuzných či budúce generácie. Preto je nanajvýš vhodné venovať im dostatočnú pozornosť. Skvelými riešeniami na ich uchovanie sú svadobné fotoknihy, klasický album či obraz na stenu. Mimoriadne obľúbené je dať vyrobiť foto na plátno a povesiť ho na viditeľnom mieste.

Spomienky v albume
Hotové fotky môžete naukladať do fotoknihy alebo si sami vytvoriť fotoalbum. Nie je to nič ťažké a zvládnete to sami. Stačí na to len tvorivosť a vyhradiť si trochu času. Album by však mal mať pevnú väzbu, aby sa vám pri prvom kontakte nerozpadol v rukách. Predsa len určite prejde mnohými rukami, kým ho konečne uložíte do poličky. Svadobné fotografie si nechajte vytlačiť u profesionála, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Do albumu môžete okrem fotografií vložiť aj blahoželania či iné spomienkové predmety.

Tú najkrajšiu na stenu
Ak chcete mať nejakú fotografiu stále na očiach, mala by to byť tá najkrajšia. Je to určite neľahká úloha vybrať z veľkého množstva fotografií, najmä keď je jedna krajšia ako druhá. Obľúbeným spôsobom je nielen klasicky fotografiu vytlačiť a dať za sklo, ale napríklad skúsiť aj foto na plátno. Vyzerá to naozaj skvelo.

Kam potom obraz zavesiť? To záleží na vás i na tom, kde máte voľnú stenu. Obľúbeným miestom je v spálni nad posteľou či v obývacej izbe, kde sa z neho môžete tešiť vy aj vaša rodina.

Text: PR

Podobné články